logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+

Zimná údržba chodníkov, parkovísk a komunikáciiNáš operatívny dispečing pracujúci 24 hodín a 7 dní v týždni počas celej zimnej sezóny zabezpečuje neustáli dohľad nad výkonom zimnej údržby a je Vám neustále k dispozícii.

Naša firma Vám ponúka možnosť bezplatnej osobnej konzultácie a prispôsobenie údržby Vašim požiadavkám.

Ponúkame Vám nasledovné služby:

  • strojové pluhovanie komunikácií, odstavných plôch, parkovísk a areálov
  • posyp komunikácií, chodníkov, parkovísk a areálov
  • ručné dočisťovanie, odpratávanie a posyp komunikácií a chodníkov
  • Pohotovosť, dispečing a kontrolu

Náš operatívny dispečing pracujúci 24 hodín a 7 dní v týždni počas celej zimnej sezóny zabezpečuje neustáli dohľad nad výkonom zimnej údržby a je Vám neustále k dispozícii.

Vykonávame bezplatne obhliadky objektov, plôch či komunikácií, zameranie a zakreslenie do nákresu a následné vypracovanie situačnej mapy, ktorá slúži ako podklad pre výkon údržby.

V prípade údržby väčšieho alebo atypického rozsahu ponúkame možnosť vypracovania uceleného plánu údržby či konkrétnych cenových kalkulácií. 

Náš zodpovedný prístup za Vás objekt sa opiera o predvídanie, včasný zásah, priebežnú kontrolu, bezodkladné riešenie pochybení, poistenie a zábezpeka zmluvnými pokutami.

Letnú a zimnú údržbu komunikácií ponúkame tak ako obciam a mestám, tak aj priemyselným zákazníkom, obchodným reťazcom a mnohým ďalším podnikom na objednávku.Kontaktujte nás
Adresa

Homporka Landscape Services, s.r.o.
Klincová 37
821 08 Bratislava

Email.: monika@homporka.sk
Telefón: 0908 165 620


Všetky práva vyhradené - www.homporka.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Všetky práva vyhradené - www.homporka.sk
Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM