AP02 Kyslíkový Senzor 0045420818 45420718 Pre Mercedes-Benz, C-TRIEDA W203 W204 CL203 S203 S204 C204

Novinka Výpredaj
€10.82
  • IDw11610
  • DostupnosťSkladom
  • Štítkyčasti w212, dvere mercedes w169, android mercedes b180, ml w164, w164 mercedes benz rukoväť, navi w203, glk, pozadie rádio, drl mercedes w211 triedy e, keramické piezoelektrické

AP02 Kyslíkový Senzor 0045420818 45420718 Pre Mercedes-Benz, C-TRIEDA W203 W204 CL203 S203 S204 C204

I. Vozidiel, Dopravy a Záruky Položiek na Sklade Poštovné Okamžite Bezkonkurenčné Ceny Kvality Záruka: 24 Mesiacov II. OEM katalógové Číslo

MERCEDES-BENZ 45420718

MERCEDES-BENZ 0045420818

MERCEDES-BENZ 0065423918

MERCEDES-BENZ 0035428218

MERCEDES-BENZ 0045420718

MERCEDES-BENZ 0065424018

MERCEDES-BENZ 0035428318

MERCEDES-BENZ 003 542 82 18

MERCEDES-BENZ 004 542 07 18

MERCEDES-BENZ JE 003 542 82 18

MERCEDES-BENZ A 004 542 07 18

0 258 010 115,0 258 010 117,0 258 010 118

0 258 006 688,0 258 006 689,0 258 006 747

0 258 006 748,0 258 006 749,0 258 006 750

0 258 986 602,0 824 010 372,91974,250-24686

OPH087,OZA683EE20,SU11592,SU11590,570104

5S10137,5S10139,DOX-2044,889340050,9200-49350

2344881,16749,15124,25186,KN4-620,213-3928

0258006749,OXY461.050,ES20521-12B1,1.998.202

10.8202,38486,90074,466016355118,7481516,81516

0893081,7.05270.17.0,XLOS1474,V30-76-0039

III.Vhodné Pre Nasledovné značky Mercedes-Benz, Smart FORTWO Coupé (451) (2007/01 - /) Mercedes-Benz, Smart FORTWO Cabrio (451) (2007/01 - /)

Mercedes-Benz, C-TRIEDA Sedan (W203) (2000/05 - 2007/08)

Mercedes-Benz, C-TRIEDA Sportcoupe (CL203) (2001/03 - 2011/06)

Mercedes-Benz C TRIEDA T-Model (S203) (2001/03 - 2007/08)

Mercedes-Benz SL (R230) (2001/10 - 2012/01)

Mercedes-Benz TRIEDY E Sedan (W211) (2002/03 - 2009/03)

Mercedes-Benz CLK (C209) (2002/06 - 2009/05)

Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) (2003/03 - 2009/07)

Mercedes-Benz CLK Kabriolet (A209) (2003/02 - 2010/03)

Mercedes-Benz SLK (R171) (2004/03 - 2011/02)

Mercedes-Benz CLS (C219) (2004/10 - 2011/02)

Mercedes-Benz A-CLASS (W169) (2004/09 - 2012/06)

Mercedes-Benz-B-CLASS (W245) (2005/03 - 2011/11)

Mercedes-Benz M-CLASS (W164) (2005/07 - /)

Mercedes-Benz S-CLASS Sedan (W221) (2005/09 - /)

Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) (2006/01 - /)

Mercedes-Benz TRIEDY GL (X164) (2006/09 - /)

Mercedes-Benz, C-TRIEDA Sedan (W204) (2007/01 - 2014/01)

Mercedes-Benz C TRIEDA T-Model (S204) (2007/08 - /)

Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) (2008/05 - 2011/06)

Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) (2008/06 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS (W212) (2009/01 - /)

Mercedes-Benz TRIEDY E Kupé (C207) (2009/01 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS Nehnuteľností (S212) (2009/08 - /)

Mercedes-Benz TRIEDY E Kabriolet (A207) (2010/01 - /)

Mercedes-Benz SLK (R172) (2011/02 - /) Mercedes-Benz, C-TRIEDA Coupé (C204) (2011/06 - /)

  • Opakovateľnosť: Pre Mercedes-Benz E-CLASS W211 W212 C207 S211 S212 A207
  • Typ Snímača: Piezoelektrické
  • Rozlíšenie: Pre Mercedes-Benz CL203 R172 W251 V251 X164 X204 CL203
  • Hysterézia: 35428218,35428318,45420718,45420718,45420818
  • Citlivosť: Pre Mercedes-Benz SL CLK CLS SLK A B M S R GL CLC TRIEDY GLK
  • Lineárne: 65423918,65424018,003 542 82 18,004 542 07 18
  • Rozsah Merania: Pre Mercedes-Benz A209 C209 C219 R171 R230 W164 W169 W221 W245

Súvisiace produkty

Kyslíkový Senzor Lambda Senzor Pre 2003-2006 Kia Sorento 3.5 L Č.# 39210-39500 39210-39550

Kyslíkový Senzor Lambda Senzor Pre 2003-2006 Kia Sorento 3.5 L Č.# 39210-39500 39210-39550

€21.64

Kyslíkový Senzor Lambda Senzor Pre 2003-2006 Kia Sorento 3.5 L Č.# 39210-39500 39210-39550 Prosím, uistite sa, že číslo dielu a položku obrázok sa zmestili vaše auto pred kúpou! Platby Akceptujeme platbu Kreditnou Kartou, Bankovým Prevodom a iné Platby, ktoré www.homporka.sk podporu. Platba musí byť uskutočnená do 3 dní po cieľom je vytvorený.Ak objednávku nie je vyplatená po

89465-12700 8946512700 Vzduchu Palivo Pomer Senzor O2 Senzor Kyslíka Senzor Pre Toyota Altis Corolla Verso

89465-12700 8946512700 Vzduchu Palivo Pomer Senzor O2 Senzor Kyslíka Senzor Pre Toyota Altis Corolla Verso

€17.66 €15.02

89465-12700 8946512700 Vzduchu Palivo Pomer Senzor O2 Senzor Kyslíka Senzor Pre Toyota Altis Corolla Verso Pozor!!! Toto Je Aftermarket Náhradný Tovar, Ale Nie Skutočné Pls uistite sa, že OE Číslo a položku obrázok sa zmestili vaše auto pred kúpou Stav: 100% zbrusu nový Dĺžka: 71 CM(27.95 inch) Výrobca Katalógové Číslo: 89465-12700,8946512700,89465 12700 Položky zahrnuté:

Letecké Palivo Pomer O2 Kyslíkový Senzor 36531-RBB-003 Pre HONDA ACCORD VII TOURER 2.0 2.4 2003-2008 Lambda Sondy 36531RBB003 DOX-roku 1424

Letecké Palivo Pomer O2 Kyslíkový Senzor 36531-RBB-003 Pre HONDA ACCORD VII TOURER 2.0 2.4 2003-2008 Lambda Sondy 36531RBB003 DOX-roku 1424

€25.14 €20.61

Položka Č.: CYB40251 Názov Produktu: Kyslíkový Senzor 36531-RBB-003 Referenčné Číslo: DOX-roku 1424 Aplikácia: HONDA ACCORD VII 2.0 ACCORD VII TOURER 2.0 / 2.4 2003-2008 Veľkosť: štandard Drôt: 4 Dĺžka: 610mm Jeden veľkosť balenia: 15 x 6typ x 6typ (5.90 v x 2.36 v x 2.36

Vysoká kvalita Vzduchu, Paliva Pomer O2 Senzor 55566650 Na Alfa Romeo 159 Chevrolet Cruze Opel Meriva, Omega B Vauxhall Vectra

Vysoká kvalita Vzduchu, Paliva Pomer O2 Senzor 55566650 Na Alfa Romeo 159 Chevrolet Cruze Opel Meriva, Omega B Vauxhall Vectra

€12.15 €8.51

Vysoká kvalita Vzduchu, Paliva Pomer O2 Senzor 55566650 Na Alfa Romeo 159 Chevrolet Cruze Opel Meriva, Omega B Vauxhall Vectra Výrobca Katalógové Číslo:55566650 Výmenný Časť Číslo1: 5WK91000,93185456,93185493,71744403,71748280,55205018 Výmenný Časť Číslo2: 55353811,55353812,55210300,0258006170,855422 Výmenný Časť Number3: 9202577,9202576,9202575,855358,855357,855356,

O2 Kyslíkový Senzor Pre KARMANN MERCEDES C CLC CLK E SLK TRIEDY SPRINTER 420349 0035427318 25401817 0258007161/162 širokopásmovú Lambda

O2 Kyslíkový Senzor Pre KARMANN MERCEDES C CLC CLK E SLK TRIEDY SPRINTER 420349 0035427318 25401817 0258007161/162 širokopásmovú Lambda

€36.33 €24.70

Pre Citroen Peugeot 206 306 406 307 407 607 807 Predné Lambda Senzor Kyslíka 1628KN 1628.KN 9636968780 1.1 1.4 i 1.6 1.8 16V

Pre Citroen Peugeot 206 306 406 307 407 607 807 Predné Lambda Senzor Kyslíka 1628KN 1628.KN 9636968780 1.1 1.4 i 1.6 1.8 16V

€14.88 €12.80

22690-AA970 22690AA970 22690-AA831 Zadné Lambda O2 Kyslíkový Senzor Pre SUBARU FORESTER IMPREZA LEGACY 1.5 2.0 2004-2011 22690AA831

22690-AA970 22690AA970 22690-AA831 Zadné Lambda O2 Kyslíkový Senzor Pre SUBARU FORESTER IMPREZA LEGACY 1.5 2.0 2004-2011 22690AA831

€15.81 €14.55

Prosím, uistite sa, že číslo dielu a položku obrázok sa zmestili vaše auto pred kúpou Pre 2005-2006 SUBARU LEGACY 2.0 R Pre 2004-2011 Subaru Impreza 2.0 1.5 Pre SUBARU FORESTER IMPREZA LEGACY Platby Delively spôsobom Dovozné clá Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Zásielky Doprava po celom svete

Univerzálne Čierne Auto Anténa Rádio FM S Mount Otočná Základňa Pre Ford F-150/Honda Civic/Nissan Altima/VW Jetta/Chevy/Dodge/Jeep

Univerzálne Čierne Auto Anténa Rádio FM S Mount Otočná Základňa Pre Ford F-150/Honda Civic/Nissan Altima/VW Jetta/Chevy/Dodge/Jeep

€9.98

RM23849987761149864 Funkcia: Nové a vysokej kvality Môže byť namontovaná na streche, alebo blatníky vozidla So 180° otočná základňa Špecifikácie: Materiál: Guma AM/FM anténa MW: 525KHz-1605KHz FM: 76-108MHz Celková dĺžka: 230± 10 mm / 10.5 ±0.4 Kábel legnth: Cca. 22 cm Montážny uhol: 0 až 30° (nastaviteľné) Uhol otáčania: